Kwadratowa twarz - najlepsze fryzury

Kwadratowa twarz charakteryzuje się szerokim czołem i żuchwą. Twarz o takim kształcie ma lekko kanciasty wygląd. Kości policzkowe i podbródek są bardzo uwydatnione. Kobiety o takim kształcie twarzy skarżą się na trudność w wyborze odpowiedniej fryzury, jednak w prosty sposób możemy nadać fryzurze niebanalnego kształtu i niesamowitego wrażenia.

Najbardziej odpowiednimi dla ujarzmienia kwadratowej twarzy jest burza loków lub lekko falowane pasemka włosów po bokach twarzy. W ten sprytny sposób zaokrąglone zostają kanciaste kształty kwadratowej twarzy. Paniom z krótkimi włosami poleca się cieniowanie włosów oraz zastosowanie wystrzępionych pazurków nachodzących na twarz.  Dla Pań ceniących sobie grzywki również mamy receptę. Grzywki cięte z ukosa doskonale sprawdzają się przy kwadratowych twarzach. Jeśli nie zaczesujemy włosów do tyłu i decydujemy się na przedziałek, wówczas należy wybrać przedziałek z boku. W żadnym wypadku nie należy przygładzać włosów - spotenguje to tylko efekt kwadratowej, kanciastej twarzy.

Panie z prostymi włosami powinny sięgać po papiloty czy wałki, nadając fryzurze lekkości i frywolności. Wystarczy kilka fal, aby fryzura wyglądała niezwykle atrakcyjnie.

Feedback awaiting moderation

This post has 7 feedbacks awaiting moderation...

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.

Your URL will be displayed.
(Line breaks become <br />)
(Name, email & website)
(Allow users to contact you through a message form (your email will not be revealed.)